Referencie
Moderná stavba

Firemné prezentácie, vďaka ktorým majú klienti priestor zviditeľniť sa a posilniť osobný kontakt s potencionálnym zákazníkom, sú dnes najsilnejšou zbraňou vo svete marketingu.

Práve preto udržiavame dlhodobú spoluprácu s mnohými lídrami v stavebnej oblasti, ktorých vyjadrenia hovoria sami za seba:


Ing. Helena Adlerová, Kingspan izolace:
„S organizací a odbornou úrovní seminářů jsme plně spokojeni. Přednášky jsou zařazeny do programu vzdělávání SKA, tím se těchto seminářů účastní lidé z oboru. Naší společnosti přinesla účast na seminářích nové kontakty a konkrétní projekty. Spolupráce trvá od roku 2014 a v tomto roce budeme pokračovat...“

Ing. Martin Henčel, ROCKWOOL Slovensko s. r. o.:
„Firemných prezentácií „Moderná stavba“ so spoločnosťou G-tvar štúdia sa zúčastňujeme pravidelne už niekoľko rokov. Tieto akcie majú pre našu spoločnosť preukázateľný prínos vo forme získavania nových kontaktov aj konkrétnych zákazok.“


Ing. Arch. Martin Kríko, Baumit, spol. s.r.o.:
„Pre spoluprácu so spoločnosťou G-tvar štúdia, s.r.o. sme sa rozhodli opäť po úvodnom, skúšobnom období, kedy sme získali vlastnú skúsenosť pri účasti na seminároch organizovaných touto spoločnosťou.


Pozvánky - Moderná stavba